O Słoneczku

Słoneczko, to nie tylko sklep – to styl życia. Zdrowego życia.

Uważamy, że jesteśmy po prostu ogniwem w procesie dostarczania Państwu zdrowej, ekologicznej żywności, dlatego też nie stosujemy skomplikowanej polityki marketingowej. Chcąc wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom, stale uzupełniamy nasz asortyment o produkty przez Państwa poszukiwane i polecane. Jeśli nie znalazłeś czegoś w naszym sklepie, po prostu nas o tym poinformuj – dołożymy wszelkich starań, by czym prędzej taki „poszukiwany” produkt, zagościł na naszej półce.

Filozofię Słoneczka tworzymy razem – wszelkie pomysły oraz sugestie chętnie obgadam przy pysznej kawie lub herbacie. O tym, jak Słoneczko będzie się rozwijać, zdecydujemy wspólnie – Zapraszamy do Budzynia!


Od Autora: Moje 3 kroki do szczęśliwego życia...

Zmiana nastawienia!

Czasami złość, strach i frustracja odbierają nam dobrą energię. Dołożymy wszelkich starań, by wizyta w Słoneczku pozwalała zapomnieć o rzeczach, które zabijają w nas optymizm i by każdy wychodził od nas z dużym uśmiechem na twarzy.

To na prawdę działa, jeśli przestaniemy się zamartwiać rzeczami na które nie mamy wpływu, a zaoszczędzoną w ten sposób energię przeznaczymy na poprawienie spraw które zmienić możemy.

Zmiana nastawienia to bardzo proste i niezwykle skuteczne narzędzie w walce o szczęśliwe życie!

Aktywność fizyczna!

Słoneczko, to nie tylko produkty ekologiczne, to także „Nieformalny Klub Niecodziennego Biegacza”. Łączymy racjonalne odżywianie z odrobiną aktywności fizycznej.

Nikt nie mówi, żeby zaczynać od maratonu, a już na pewno nie my :) Proponujemy Państwu zacząć od drobnej, czasem niezauważalnej zmiany. Nawet niewielka aktywność, pod warunkiem że jest regularna przynosi rezultaty. Ponadto wysiłek fizyczny znacząco redukuje poziom stresu!

Jedzenie, picie, regeneracja!

Jesteśmy tym, co jemy, to nie żart! Nie tylko Państwo, my również, długo wrzucaliśmy w siebie całą tę chemiczną dyskotekę, którą znaleźć można w większośći supermarketów.

Nie dajmy sobie wmówić, że możemy jeść co chcemy i jak chcemy, bo z pomocą przyjdzie Pani Gadzikowa, wrzucimy w siebie garść tabletek i dolegliwości ustąpią.

Dokonujmy świadomych wyborów, w dzisiejszych czasach trudno spotkać zupełnie zdrową osobę, prawie każdy boryka się z różnymi dolegliościami, a to co jemy ma bardzo duży wpływ na to jak się czujemy i jak nasz organizm radzi sobie, kiedy jest osłabiony chorobą.

Trochę sportu, zdrowy posiłek, a po wszystkim odpoczynek...

Czas na regenerację jest trzecią, równie ważną, częścią naszego nowego, zrównoważonego, a przede wszystkim szczęśliwego życia!

Dziękuję i zapraszam na ploteczki i herbatę do „Słoneczka” ;)

Bartosz Kurek